Kancelářský nábytek Primo

Synonymem nábytku PRIMO je funkčnost, moderní design a široký výběr. Kancelářský nábytek PRIMO nabízíme standardně v šedé barvě v kombinaci s jedním ze šesti možných dřevěných dekorů nebo v moderní kombinaci s bílou barvou. Kromě toho, že je nábytek řady PRIMO praktický, působí také velice formálně. Skvěle zapadne nejen do kanceláře ale můžete jej použít například také jako nábytek do lékařské ordinace, kterou může v různých verzích šikovně oživit.

Psací stoly PRIMO nabízíme rovné i ergonomické variantě. Pokud byste potřebovali přidat úložný prostor, můžete si zakoupit kancelářské kontejnery PRIMO nebo originální přístavné policové skříně. V nabídce máme tyto kancelářské kontejnery jak mobilní, tak přístavné.

Kancelářské skříně a police značky PRIMO nabízíme v různých rozměrech. Dveře skříní jsou klasické křídlové nebo posuvné. Stačí si vybrat! V případě, že máte mnoho dokumentů, které potřebujete přehledně uložit, jistě oceníte také třídicí regály. To hlavní co hovoří pro nábytek řady PRIMO je skladová dostupnost vybraných dezénů a doprava zdarma kdekoliv v ČR.

 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 8 - 130 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 8 - 130 položek celkem