Získali jsme prestižní ocenění důvěryhodnosti od Dun & Bradstreet

Prošli jsme přísným mezinárodně uznávaným hodnocením obchodně-analytické společnosti Dun & Bradstreet a stali jsme se hrdým držitelem prestižního ocenění důvěryhodnosti v tom nejvyšším možném stupni AAA. Zařadili jsme se tak mezi nejstabilnější a nejspolehlivější firmy v ČR.

Co je ocenění Dun & Bradstreet

Prestižní certifikát potvrzuje, že je naše firma profesionální, důvěryhodná a s nízkým rizikem pro naše obchodní partnery. Hodnocení společnosti je nezávislé a transparentní. Silnou pozici firmy zaručí nejen na lokálním trhu, ale má také mezinárodní přesah a dává obchodním partnerům signál, že jsme vhodnou volbou pro spolupráci.

Patříme mezi 1 % ekonomických subjektů v ČR, které získaly certifikát

Splnili jsme přísná kritéria mezinárodně uznávaného nezávislého hodnocení, jehož součástí bylo například posouzení platební schopnosti, finanční stability, míry zadluženosti a dalších obchodních rizik, a zařadili jsme se tak mezi exkluzivní společnosti v České republice. V hodnocení jsme získali skóring AAA – tedy nejvyšší možný stupeň. Patříme mezi ekonomicky stabilní firmy, které staví na poctivých základech a dosahují mimořádných výsledků v oblasti efektivity a kvality.

Naši transparentnost a spolehlivost si můžete potvrdit díky pravidelnému prověřování údajů a jejich každodenní aktualizaci. Tak budete mít záruku, že aktuálně splňujeme veškeré podmínky certifikace. Vyhnete se tak navázání kontaktů s pochybnými firmami a ochráníte své podnikání.

O Dun & Bradstreet

Dun & Bradstreet patří mezi světové odborníky na data a analytiku. Pomáhají malým i globálním firmám zvýšit důvěryhodnost a prosperitu a navázat tak kontakty se spolehlivými potencionálními obchodními partnery, například díky predikci finanční stability.