Kancelářský nábytek ROOT

Nábytková řada ROOT nabízí nadčasový, ale přitom jednoduchý design. Nábytek řady ROOT je ideální volbou pro všechny, kteří si nepotrpí na složité prvky, jež by zbytečně zabíraly místo. Pokud chcete, aby Vaše kancelář působila vzdušně a moderně, ale přitom se nechcete ochudit o dostatek úložného prostoru, pak je pro Vás ROOT nepochybně skvělou volbou!

Kromě samostatných kancelářských stolu nabízí řada nábytku ROOT také řešení pro benchová pracoviště a konferenční stoly. Stolový systém Root je určen pro vybavování kanceláří, kaváren, společenských prostor, recepcí, jednacích místností, ateliéru, stejně dobře působí i v domácnostech.

Stolové desky pro pracovní i konferenční stoly jsou vyrobeny z laminované dřevotřískové desky o tloušťce 25 mm s 2mm ABS hranou. Laminát PerfectSense Topmatt je charakteristický svou vysokou odolností proti oděru, nárazu a poškrábání, a je ideální pro horizontální plochy, které jsou vystaveny vysokému namáhání. Mimořádně matný povrch je na dotek sametově teplý a vyznačuje se také velmi dobrou odolností proti otiskům prstu. Nožky stolů a skříněk jsou tvořeny z masivního jasanového dřeva.

 

Záznamy nebyly nalezeny...